Proje Açıklaması

  • Proje Adı: SEZER LOFT
  • Proje Kategori: Tamamlanan Projeler
  • Ekleme Tarihi: 05 Mart 2020, 11:36

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

Sitemiz 7260 m2 arsa üzerine 3 Blok halinde yapılandırılacaktır.

 HER DAİRENİN İÇİNDE KİLER VE MERDİVEN BAŞLARINDA HER DAİREYE AİT KİLER MEVCUT..

 SEZER LOFT projesi toplamda 135 daire ve 23 dükkan ile tamamlanacaktır.Her katta 5 daire ve her daire 2 cephelidir.

 LOKASYON olarak 35 metre bulvar cepheli,Atatürk Üniversitesine 5 dakika,Şehir merkezine 9 dakika uzaklıkta.Yeni yapılacak  ŞEHİR HASTANESİ ve BÖLGE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNE yürüme mesafesindedir..

 SEZER LOFT  Aile yaşamının ve özellikle çocukların yaşamın merkezine konumlandırıldığı projede, sosyal alanlar bu  kapsamda  çeşitlendirildi.Her blok da BAY ve BAYAN ayrı ayrı olmak kaydıyla fitness salonları,toplantı odaları,çocuk kreşi,yönetim odası ve  her blokda kapıcı dairesi bulunmakta..

 SEZER LOFT Konutlarında 4400 m2 ortak kullanılan bahçe ve eşsiz bir peysaj planlanmakta.Ayrıca 3600 m2 kapalı otoparkı ile  135 araçlık ferah herkesin park sıkıntısı yaşamayacağı bir alan oluşturuldu..

 SEZERLER İNŞAAT AİLESİ OLARAK HER PROJEMİZDE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN,ÜZERİNE KOYARAK DEVAM ETTİĞİMİZ  BU YOLDA SİZE VE SEVDİKLERİNİZE GERÇEK YAŞAM ALANLARI İNŞAA ETMEYE DEVAM EDİYORUZ..

Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2020 Yazılımhane